Realizacja instalacji fotowoltaicznej o mocy 700 kWp z ARCHIGON 

Przedstawiamy kolejną realizację instalacji fotowoltaicznej od Archigon – na dachu Zakładu Produkcyjno – Handlowego „SIATEX” w Zamościu kompleksowo zrealizowaliśmy projekt polegający na budowie instalacji fotowoltaicznej o mocy 490 kWp. Łącznie wybudowana przez nas moc na tym zakładzie osiągnęła już 700 kWp.

Realizacja instalacji fotowoltaicznej ma na celu zwiększenie efektywności energetycznej obiektów produkcyjnych i usługowych poprzez obniżenie kosztów energii elektrycznej dzięki instalacjom fotowoltaicznym. 

Realizacja instalacji fotowoltaicznej i jej rozbudowa

Docelowo firma „SIATEX” chce wykorzystać pod instalacje fotowoltaiczne dachy o łącznej powierzchni 4ha. Szacujemy, że na terenie zakładu zainstalujemy 800 kWp mocy. Realizacja tych projektów pozwoli zakładowi „SIATEX” na przestawienie produkcji na całkowicie bezemisyjne źródło energii.

Dzięki komfortowi w postaci profesjonalnie zorganizowanego procesu realizacji oraz wsparcia merytorycznego na każdym etapie realizacji obserwujemy niesłabnące zainteresowanie naszymi usługami projektowymi, budowlanymi oraz doradczymi w zakresie nowoczesnej energetyki.

Realizacje instalacji fotowoltaicznych Archigon i ich wpływ na łączną moc fotowoltaiki w Polsce

Łączna moc fotowoltaiki w Polsce już przekroczyła 2 GW. Cieszymy się, że jako ARCHIGON, mamy w tym istotny wkład. Tylko w tym roku planujemy podłączyć do sieci instalacje fotowoltaicznej o mocy ponad 30 MWp – deklaruje Prezes Zarządu Daniel Drwal.

Masz pytania? Ciekawią Cię nasze realizacje instalacji fotowoltaicznych? 

Nasi konsultanci odpowiedzą Ci tak szybko jak to możliwe.

Masz pytania? Zamów bezpłatną konsultację

Dziękujemy za Twoją wiadomość, wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
W trakcie wysyłki wiadomości wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.