Instalacje fotowoltaiczne dla domu od Archigon

Instalacja fotowoltaiczna dla domu to inwestycja z pewnym i szybkim zwrotem. Mamy 13 letnie doświadczenie i jesteśmy liderem pod względem jakości i bezpieczeństwa. Obniż swoje rachunki za prąd.

jinko_longi_instalacja_fotowoltaiczna_na_gruncie_fotowoltaika_instalacje_fotowoltaiczne_farmy_słoneczne_elektrownie_słoneczne_archigon_oze_moduły_fotowoltaiczne_huawei_tarnow_rzeszów_kraków_dębica_jasło_kielce

Budujemy instalacje fotowoltaiczne
od 2009 roku

Archigon to firma, wywodząca się z Tarnowa w województwie małopolskim, ale oferująca swoje usługi również w Polsce centralnej i południowej.

Systematycznie od 2009 roku poszerzamy swoją wiedzę produktową i oferujemy m.in. projekty „pod klucz” fotowoltaiki dla domu, fotowoltaiki dla firm oraz wielkoskalowe projekty farm fotowoltaicznych.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najwyższej jakości. Jako nieliczni wykonujemy całość prac projektowych, budowlanych, instalacyjnych, elektrycznych i rozruchowych. Zapewniamy dalsze wsparcie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Czytaj więcej >

Masz pytania? Zamów bezpłatną konsultację

Dziękujemy za Twoją wiadomość, wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
W trakcie wysyłki wiadomości wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.
0
Tyle lat działamy na Polskim rynku
0
Tyle farm fotowoltaicznych wybudowaliśmy
0
Tyle warte są nasze inwestycje

Mój Prąd 3.0 – Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności!

Start programu już 1 lipca 2021 roku! Do programu zostaną zakwalifikowane instalacje fotowoltaiczne, których koszt został poniesiony po 31 stycznia 2020 roku. Pula środków jest ograniczona. Nie czekaj, zgłoś się już dziś.

Zamów bezpłatną konsultację
jinko_longi_instalacja_fotowoltaiczna_na_gruncie_fotowoltaika_instalacje_fotowoltaiczne_farmy_słoneczne_elektrownie_słoneczne_archigon_oze_moduły_fotowoltaiczne_huawei_tarnow_rzeszów_kraków_dębica_jasło_kielce

Fotowoltaika Archigon – najlepsza inwestycja w Twoim domu

Rachunki za prąd ciągle rosną, a Ty chcesz się od nich uchronić? Zainwestuj we własną elektrownie słoneczną w swoim domu z Archigon. Bezkompromisowo działamy na najlepszych komponentach z czółówki TIER-1, które dzięki dużej skali zakupowej możemy zaoferować w atrakcyjnych cenach. Fotowoltaika od Archigon to pewna i bezpieczna inwestycja, która pozwoli Ci na produkcję energii przez min. 30 lat!

Wyślij zapytanie

Dlaczego fotowoltaika od Archigon?

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby naprawdę było warto wybudować z nami instalację fotowoltaiczną. Zatrudniamy doświadczonych doradców, którzy rzetelnie dobiorą system fotowoltaiczny do Twoich potrzeb. Mamy własne brygady monterskie, rozbudowany dział serwisu, który przez 365 dni w roku monitoruje pracę Twojej instalacji fotowoltaicznej. Oferujemy najwyższej klasy sprzęt, o niezawodnych parametrach i najdłuższych, dostępnych gwarancji na rynku. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w postaci zorganizowanego procesu budowy poprzez zweryfikowanie Twoich potrzeb, analizę zużycia energii, audytu, montażu i zgłoszenia do sieci.

Zamów bezpłatną konsultację
fotowoltaika_archigon_elektwonie_słoneczne_farmy_fotowoltaiczne_magazyny_energii_tarnów_nowysącz_zakopane_kraków_rzeszów_dębica

Jakość i ochrona Archigon

Systemy fotowoltaiczne od Archigon spełniają wszelkie wymagania bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Do każdej instalacji, która tego wymaga (moc od 6,5 kW) wykonujemy projekty PPOŻ oraz uzgadniamy go za Ciebie z rzeczoznawcą przeciwpożarowym.

Sprawdź nas

Najwydajniejsza technologia

W budowanych przez nas instalacjach fotowoltaicznych stosujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania i technologie, które zagwarantują naszym klientom produkcję darmowej energii elektrycznej przez min 30 lat!

Wyślij zapytanie

Opieka nad instalacją 365 dni w roku

Przez 365 dni w roku będziemy za Ciebie monitorować pracę instalacji fotowoltaicznej.

Zamów bezpłatną konsultację

Gwarancja minimum 25 lat

Każdy z naszych paneli fotowoltaicznych ma min. 25-etnią gwarancję sprawności. Coś nie działa? Przyjeżdżamy i wymieniamy!

Sprawdź nas

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

Instalacja fotowoltaiczna oraz sposób jej funkcjonowania są stosunkowo proste. Produkcja energii elektrycznej przez moduły fotowoltaiczne jest możliwa dzięki zjawisku nazywanemu efektem fotowoltaicznym. Zjawisko to polega na tym, że w półprzewodniku powstaje siła elektromotoryczna. Co to oznacza? Najprościej rzecz ujmując, w jego wyniku energia słoneczna zostaje zamieniona na prąd stały, a dochodzi do tego w ogniwach fotowoltaicznych, z których składają się panele fotowoltaiczne. Aby móc korzystać z prądu, który wytworzyła system fotowoltaiczny, niezbędny jest falownik (inwerter). Urządzenie to przetwarza prąd stały, który powstał z energii słonecznej, przekształca w prąd zmienny o parametrach elektrycznych, zgodnych z parametrami sieci energetycznej, czyli taki który znajduje się w naszych gniazdach.

Wyślij zapytanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Sprawdzone podzespoły

Własne brygady monterskie