Logo Archigon

Firmą zarządza już drugie pokolenie inżynierów oraz projektantów mających praktyki zawodowe na terenie Unii Europejskiej, uczestniczących w innowacyjnych projektach w branży energetycznej.

Archigon to pełen profesjonalizm oraz doświadczenie gwarantujące uzyskanie wymiernych korzyści z powierzonych nam zadań.

List Prezesa

Drogi Czytelniku,

Dziękuję w imieniu swoim oraz pracowników za zainteresowanie firmą, którą reprezentuję. Nie chcę się rozpisywać o naszych dokonaniach, od dawna już kierujemy się zasadą, że pieniądze lubią ciszę. Mam natomiast dla Ciebie dwie informacje mogące usprawnić Twoje finanse ograniczając koszty, których nie jesteś w stanie uniknąć.

W toku moich i nie tylko moich przemyśleń można zauważyć, że ceny energii szczególnie w naszym kraju idą do góry. Być może to dobry znak, bo sugeruje rozwój gospodarczy i przerost krzywej podaży nad krzywa popytu, jednak oznacza to coraz większe wydatki na energię elektryczną, których na pewno nie jesteś w stanie uniknąć. Mam na to sposób. Myślę, że produkty jakie oferujemy są w stanie pomóc przynajmniej 70% społeczeństwa. Są nimi instalacje fotowoltaiczne dla domów oraz instalacje fotowoltaiczne dla firm. Jednorazowa inwestycja może zaprocentować na lata dla Ciebie oraz Twoich najbliższych, uwalniając Cię od machiny i działań wielkich korporacji.

Drugą informację jaką chcę przekazać to sposób oszczędzania. Dużo się pisze oraz mówi, ale nikt tego tak naprawdę nie liczy, co się opłaca, a co nie. Proponuję Tobie konsultację z moimi pracownikami na ten temat. Kładę olbrzymi nacisk na szkolenia, dzięki czemu mogę Ci zagwarantować możliwie najlepsze rozwiązanie Twoich problemów.

Prezes Archigon,
mgr inż. Daniel Drwal

Nasza historia – krok po kroku

ARCHIGON Sp. z o.o. to zespół ambitnych osób, inżynierów, elektryków, operatorów maszyn i projektantów.
Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Referencje

Czytaj więcej
Termosystemy

Jeziernia

Czytaj więcej
Czytaj więcej
Synergy Solution

Łabunie

Czytaj więcej
Czytaj więcej
Gmina Koło

Wrząca Wielka, Powiercie

Czytaj więcej
Czytaj więcej
LAZE Sp. z o.o.

Marianka

Czytaj więcej
Czytaj więcej
Sun Eko Sp. z o.o.

Krupiec

Czytaj więcej