Logo Archigon

Firmą zarządza już drugie pokolenie inżynierów oraz projektantów mających praktyki zawodowe na terenie Unii Europejskiej, uczestniczących w innowacyjnych projektach w branży energetycznej.

Archigon to pełen profesjonalizm oraz doświadczenie gwarantujące uzyskanie wymiernych korzyści z powierzonych nam zadań.

List Prezesa

Drogi Czytelniku,

Dziękuję w imieniu swoim oraz pracowników za zainteresowanie firmą, którą reprezentuję. Nie chcę się rozpisywać o naszych dokonaniach, od dawna już kierujemy się zasadą, że pieniądze lubią ciszę. Mam natomiast dla Ciebie dwie informacje mogące usprawnić Twoje finanse ograniczając koszty, których nie jesteś w stanie uniknąć.

W toku moich i nie tylko moich przemyśleń można zauważyć, że ceny energii szczególnie w naszym kraju idą do góry. Być może to dobry znak, bo sugeruje rozwój gospodarczy i przerost krzywej podaży nad krzywa popytu, jednak oznacza to coraz większe wydatki na energię elektryczną, których na pewno nie jesteś w stanie uniknąć. Mam na to sposób. Myślę, że produkty jakie oferujemy są w stanie pomóc przynajmniej 70% społeczeństwa. Są nimi instalacje fotowoltaiczne dla domów oraz instalacje fotowoltaiczne dla firm. Jednorazowa inwestycja może zaprocentować na lata dla Ciebie oraz Twoich najbliższych, uwalniając Cię od machiny i działań wielkich korporacji.

Drugą informację jaką chcę przekazać to sposób oszczędzania. Dużo się pisze oraz mówi, ale nikt tego tak naprawdę nie liczy, co się opłaca, a co nie. Proponuję Tobie konsultację z moimi pracownikami na ten temat. Kładę olbrzymi nacisk na szkolenia, dzięki czemu mogę Ci zagwarantować możliwie najlepsze rozwiązanie Twoich problemów.

Prezes Archigon,
mgr inż. Daniel Drwal

Nasza historia – krok po kroku

ARCHIGON Sp. z o.o. to zespół ambitnych osób, inżynierów, elektryków, operatorów maszyn i projektantów.
Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Referencje

Czytaj więcej
Termosystemy

Jeziernia