fbpx
biuro@archigon.pl

MONOKRYSTAICZNE MODUŁY PV JINKO SOLAR – Z SERII TIGER MONO-FACIAL ALL BLACK - Najwydajniejsza technologia z ARCHIGON!

MONOKRYSTAICZNE MODUŁY PV JINKO – Z SERII TIGER
MONO-FACIAL ALL BLACK

Najwydajniejsza technologia z ARCHIGON!

DLACZEGO WYBRALIŚMY JINKO?

Jinko Solar to największy na świecie producent ogniw i modułów fotowoltaicznych, który wytwarza moduły zupełnie samodzielnie, począwszy od samego surowca od 2006 roku, co zwykle pozytywnie wpływa na stabilność przedsiębiorstwa. Produkty Jinko solar zdobywają uwagę inwestorów farm fotowoltaicznych z całego świata, łącząc niską cenę z wysoką jakością. Wybierając jakość, jaką niosą za sobą moduły fotowoltaiczne Jinko masz pewność skutecznego działania instalacji fotowoltaicznej na lata. To również moduły, w przypadku których możesz liczyć na szybki zwrot z inwestycji.

Fotowoltaika Jinko to technologia, która w skali globalnej budzi szczególne wrażenie. Moduły fotowoltaiczne Jinko zwracają uwagę zarówno efektywnością – ponadprzeciętną nominalną mocą – jak i szczególną estetyką wykonania. 
Po zaledwie dekadzie jest niekwestionowanym liderem produkcji modułów.

ZAUFANIE ZE STRONY BANKÓW

Jinko Solar znajduje się na pierwszym miejscu na prestiżowej liście Bloomberg’a, dotyczącego projektów finansowanych z kredytów terminowych po 1 lipca 2016. Jest to dowód wysokiego zaufania banków i inwestorów do tej marki oraz niskich cen przy dobrej jakości.

POTWIERDZONA NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Rzetelny producent wywiąże się ze zobowiązań gwarancyjnych, jeśli jego produkty z jakiegoś powodu przestaną działać. Moduły N-type JinkoSolar posiadają nie 25 letnią, a 30-letnią gwarancją na moc wyjściową na poziomie 87,4%, co świadczy o dużej niezawodności produktu oraz o większej wydajności po wielu latach pracy.

Wyższa wydajność w podwyższonej temperaturze (w okresie letnim) to kolejna zaleta tego produktu przekładająca się na większe uzyski instalacji. Charakteryzują się również mniejszym współczynnikiem temperaturowym zapewniającym mniejsze nagrzewanie się modułów, co jest szczególnie istotne przy silnym promieniowaniu słonecznym – przedłuża to ich żywotność i zwiększa uzysk.

NAJWYDAJNIEJSZA TECHNOLOGIA

Moduły wykorzystują zaawansowaną technologię Tiling Ribbon, która eliminuje luki międzykomórkowe i skutkuje zwiększeniem sprawności. W połączeniu z technologią ogniw ciętych na pół, zmniejsza się niedopasowanie prądowe i straty mocy.

“Tilling” to lekkie nakładanie się ogniw w celu zwiększenia gęstości mocy, co skutkuje najwyższym możliwym współczynnikiem upakowania ogniw, bez radykalnej zmiany metody produkcji modułów i podstawowej technologii. Jest to zaleta serii Tiger Pro, która wykorzystuje ugruntowaną technologię z dodatkowymi, nowoczesnymi rozwiązaniami zwiększającymi moc i wydajność.

Produkty Jinko są opracowywane z konieczności łączenia rosnącego zapotrzebowania klientów na rozwiązania, które mogą skutecznie zwiększyć rentowność inwestycji we własne elektrownie słoneczne klientów indywidualnych oraz biznesowych.