MONOKRYSTAICZNE MODUŁY PV JINKO SOLAR – Z SERII TIGER MONO-FACIAL ALL BLACK – Najwydajniejsza technologia z ARCHIGON!

MONOKRYSTAICZNE MODUŁY FOTOWOLTAICZNE JINKO – Z SERII TIGER MONO-FACIAL ALL BLACK

Dlaczego postawiliśmy na moduły fotowoltaiczne JINKO?

Jinko Solar to największy na świecie producent ogniw i modułów fotowoltaicznych, który wytwarza moduły zupełnie samodzielnie, począwszy od samego surowca od 2006 roku. To zwykle pozytywnie wpływa na stabilność finansową przedsiębiorstwa. Produkty Jinko Solar zdobywają uwagę inwestorów farm fotowoltaicznych z całego świata, ponieważ łączą niską cenę z wysoką jakością. Wybierając jakość, jaką niosą za sobą moduły fotowoltaiczne Jinko masz pewność skutecznego działania instalacji fotowoltaicznej na lata. To także te moduły, w przypadku których możesz liczyć na najszybszy zwrot z inwestycji.

Fotowoltaika Jinko to technologia, która w skali globalnej budzi szczególne wrażenie. Moduły fotowoltaiczne Jinko zwracają uwagę zarówno efektywnością – ponadprzeciętną nominalną mocą – jak i szczególną estetyką wykonania.

Po zaledwie dekadzie moduły fotowoltaiczne Jinko są niekwestionowanym liderem na rynku PV.

Zaufanie

Jinko Solar wraz ze swoimi modułami fotowoltaicznymi znajduje się na pierwszym miejscu na prestiżowej liście Bloomberg’a. Dotyczy ona projektów finansowanych z kredytów terminowych po 1 lipca 2016. Jest to dowód wysokiego zaufania banków i inwestorów do tej marki oraz niskich cen przy dobrej jakości.

Sprawdzona i potwierdzona najwyższa jakość modułów fotowoltaicznych Jinko

Rzetelny producent wywiąże się ze zobowiązań gwarancyjnych, jeśli jego produkty z jakiegoś powodu przestaną działać. Moduły fotowoltaiczne Jinko Solar N-type posiadają nie 25 letnią, a 30-letnią gwarancją na moc wyjściową na poziomie 87,4%. Świadczy to o dużej niezawodności produktu oraz o najlepszej wydajności po wielu latach pracy.

Wyższa wydajność w okresie letnim, w podwyższonej temperaturze to kolejna zaleta modułów fotowoltaicznych Jinko, która przekłada się na większe uzyski instalacji. Moduły fotowoltaiczne Jinko charakteryzują się również mniejszym współczynnikiem temperaturowym zapewniającym mniejsze nagrzewanie się modułów. Jest to szczególnie istotne przy silnym promieniowaniu słonecznym – przedłuża to ich żywotność i zwiększa uzysk.

Najwydajniejsza technologia w modułach fotowoltaicznych Jinko

Moduły fotowoltaiczne Jinko wykorzystują zaawansowaną technologię Tiling Ribbon, która eliminuje luki międzykomórkowe i skutkuje zwiększeniem sprawności. W połączeniu z technologią ogniw ciętych na pół, zmniejszają się niedopasowanie prądowe i straty mocy.

“Tilling” to lekkie nakładanie się ogniw w celu zwiększenia gęstości mocy. Skutkuje to najwyższym możliwym współczynnikiem upakowania ogniw, bez radykalnej zmiany metody produkcji modułów i podstawowej technologii. Jest to zaleta serii Tiger Pro, która wykorzystuje ugruntowaną technologię z dodatkowymi, nowoczesnymi rozwiązaniami zwiększającymi moc i wydajność.

Produkty Jinko są opracowywane z konieczności łączenia rosnącego zapotrzebowania klientów na najbardziej efektywne rozwiązania. Wykorzystywanie sprawdzonych technologii mogą skutecznie zwiększyć rentowność inwestycji w fotowoltaikę dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Masz pytania?

Nasi konsultanci odpowiedzą Ci tak szybko jak to możliwe.

Masz pytania? Zamów bezpłatną konsultację

Dziękujemy za Twoją wiadomość, wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
W trakcie wysyłki wiadomości wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.