Instalacje fotowoltaiczne
Magazyny energii
Stacje ładowania EV
Carporty

Domowy magazyn energii – magazynowanie energii fotowoltaicznej z gwarancją producenta. Kontrola nad zużyciem energii w domu | Archigon

Magazyn energii zmniejsza zależność Twojego domu od sieci energetycznej, przechowując energię słoneczną do wykorzystania, gdy słońce nie świeci. Używaj magazynu energii i połącz go z innymi urządzeniami, aby zaoszczędzić pieniądze i przygotować dom na przerwy w dostawie prądu.

Dzięki magazynom energii cała energia wyprodukowana z Twojego systemu fotowoltaicznego zostanie w Twoim gospodarstwie domowym, dzięki czemu połączenie fotowoltaiki oraz magazynu energii pokrywa aż do 80% zapotrzebowania energetycznego Twojego domu
przez cały rok!

magazyn energii w domu bateria

Przejmij kontrolę nad zużyciem energii i chroń swój dom

Magazynuj energię

24/7 Zasilanie awaryjne dzięki funkcji backup

Moc dla Twojego domu

Użyj zgromadzonej energii, aby zasilić swój dom podczas przerwy w dostawie prądu

Ładuj czystą energię w połączeniu z fotowoltaiką

Zasilaj darmowo urządzenia w domu, w dzień i w nocy

Najwydajniejsza technologia

Magazyny energii dla domu – Akumulatory LG Chem RESU to akumulatory jonowo-litowe, zapewniające szeroką gamę akumulatorów o różnej pojemności użytecznej, od 2,9 kWh do 9,3 kWh, o długiej żywotności i najwyższej jakości. Zasobniki energii LG Chem serii RESU są prawie nie do pobicia pod względem gęstości energii i rozmiarów.

Magazyny energii dla domu – Kompatybilny z wiodącymi przetwornicami 1- i 3- fazowymi. Akumulator BYD HVS jako podzespół systemu magazynowania energii współpracującego z instalacją odnawialnego źródła energii, pozwoli Ci na maksymalne wykorzystanie wyprodukowanej energii. Dzięki zastosowaniu akumulatorów z serii BYD HVS, nie będziesz już musiał wysyłać 100% nadwyżek wyprodukowanej energii do sieci energetycznej.

Dzięki systemowi magazynowania energii wyposażonemu w akumulatory BYD HVS, nie musisz odbierać energii z sieci pomniejszonej o wartość jej potrącenia przez operatora sieci dystrybucyjnej. Magazyn energii BYD HVS może być rozbudowywany o kolejne akumulatory. Rozwiązanie BYD HVS posiada 10-letnią gwarancję producenta. Świadczy to o wysokiej jakości produktu i pewności producenta co do swoich rozwiązań.

Dodatkowe korzyści z magazynowania energii

Bezpieczeństwo i 10 lat gwarancji producenta

Cicha i efektywna praca

Możliwość wyboru pojemności i rozbudowany w zależności od potrzeb

System backup

Długa żywotność

Inteligentne zarządzanie energią

Dlaczego warto nam zaufać?

Sprawdzone podzespoły

Własne brygady monterskie

Monitoring instalacji 365 dni w roku

Atrakcyjne finansowanie

Kompleksowość

Najnowsze realizacje