fbpx
biuro@archigon.pl

MODUŁ PV – Jinko Solar TIGER MONO-FACIAL ALL BLACK TYP N 380W / 390W

- Moc znamionowa: 380 i 390 W
- Dodatnia tolerancja mocy 0~+3%
- 30-letnia gwarancja wydajności liniowej

Jinko Solar to największy na świecie producent ogniw i modułów fotowoltaicznych. Wybierając jakość, jaką niesie za sobą fotowoltaika Jinko masz pewność skutecznego działania na lata. To również moduły, w przypadku których możesz liczyć na doskonały zwrot z inwestycji z fotowoltaiki. Fotowoltaika Jinko to technologia, która w skali globalnej budzi szczególne wrażenie. Moduły fotowoltaiczne Jinko zwracają uwagę zarówno efektywnością – ponadprzeciętną nominalną mocą – jak i szczególną estetyką wykonania. Jinko Solar, marka zapewniająca fotowoltaikę od 2006 r. po zaledwie dekadzie jest niekwestionowanym liderem produkcji modułów.

Moduły N-type JinkoSolar posiadają nie 25 letnią, a 30-letnią gwarancją na moc wyjściową na poziomie 87,4%, co świadczy o dużej niezawodności produktu oraz o większej wydajności po wielu latach pracy.

Wyższa wydajność w podwyższonej temperaturze (w okresie letnim) to kolejna zaleta tego produktu przekładająca się na większe uzyski instalacji. Charakteryzują się również mniejszym współczynnikiem temperaturowym zapewniającym mniejsze nagrzewanie się modułów, co jest szczególnie istotne przy silnym promieniowaniu słonecznym – przedłuża to ich żywotność i zwiększa uzysk.

Znakomita wydajność w otoczeniu o małym natężeniu światła (np. wcześnie rano, o zmroku, przy dużym zachmurzeniu itp.).

Konstrukcja paneli jest wytrzymała na trudne warunki pogodowe. Potwierdzone certyfikatem: obciążenie wiatrem 2400 Pa, obciążenie śniegiem 5400 Pa.