Inwertery fotowoltaiczne Solis

Solis Inverters to jedna z najbardziej cenionych w Wielkiej Brytanii firm zajmujących się domowymi falownikami fotowoltaicznymi. Założona w 2005 r., a niedawno obchodząca 15-lecie, firma Ginlong stała się wiodącą instytucją zajmującą się badaniami, rozwojem i produkcją sieciowych falowników PV.

Moc falowników Solis zawiera się w zakresie od 0,7 kW do 80 kW, co oznacza, że ​​istnieje rozwiązanie dla każdego systemu, pozwalające utrzymać wysoką wydajność przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej opłacalności.

Informacje o urządzeniu

Przeznaczeniem trójfazowego falownika szeregowego 3-20 kW 4G są niewielkie elektrownie fotowoltaiczne – zarówno domowe, jak i komercyjne czy przemysłowe. Dzięki kilku modelom do wyboru, z łatwością dopasujemy odpowiednią moc do instalacji PV. Dwa dostępy MPPT zwiększają wydajność inwertera i pozwalają na swobodniejszą konfigurację systemu. Atutem jest również mały rozmiar urządzenia.

Dokumentacja

Karta katalogowa

Informacje o urządzeniu

Trójfazowy falownik szeregowy 25-50kW 5G 4 MPPT wyróżnia się elastycznym schematem konfiguracji, niewielkim stopniem oddziaływania na środowisko oraz wysoką wydajnością wytwarzania energii. Bardzo cicha praca inwertera pozytywnie wpływa na komfort użytkowania.

Dokumentacja

Karta katalogowa 1

Karta katalogowa 2

Karta katalogowa 3

Informacje o urządzeniu

Falownik szeregowy 50kW przeznaczony jest do komercyjnych i przemysłowych systemów PV, wymagających trójfazowego zasilania. Posiada inteligentny wentylator zapasowy. Współczynnik THDi wynosi mniej niż 3%, co zapewnia niskie odkształcenia harmoniczne prądu w sieci. Pojedynczy transformator antyrezonansowy można łączyć równolegle z urządzeniami o wydajności powyżej 6M. Doskonale sprawdza się do monitorowania obiektów.

Dokumentacja

Karta katalogowa

Zamów bezpłatną konsultację

Dziękujemy za Twoją wiadomość, wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
W trakcie wysyłki wiadomości wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.