Instalacje fotowoltaiczne
Magazyny energii
Stacje ładowania EV
Carporty

Uniezależnij się od rosnących cen energii elektrycznej. Czas na instalacje fotowoltaiczne dla domu.

Dzięki firmie Archigon każdy może stać się posiadaczem własnej przydomowej elektrowni fotowoltaicznej. Dostarczamy nowoczesne systemy do produkcji energii elektrycznej wszędzie tam gdzie potrzebują tego nasi Klienci, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorstwom.

W naszych systemach fotowoltaicznych stosujemy jedynie sprawdzone rozwiązania i technologie gwarantujących produkcję darmowej energii przez min. 30 lat!

Dlaczego z nami?

Najwydajniejsza technologia

Efektywniejsze monokrystaliczne panele fotowoltaiczne Full Black HALF CUT PERC.

Opieka nad rachunkami

Przez 365 dni w roku będziemy za Ciebie monitorować pracę instalacji. Jeśli coś pójdzie nie tak, powiadomimy Cię o tym, abyś mógł oszczędzać każdego dnia.

Gwarancja minimum 25 lat

Każdy z naszych paneli fotowoltaicznych ma min. 25-letnią gwarancję sprawności. Coś nie działa? Przyjeżdżamy i wymieniamy!

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

1

Zasada działania paneli fotowoltaicznych polega na tym, że ogniwa fotowoltaiczne, z których złożone są panele zamieniają energię słoneczną w energię elektryczną. Instalacja fotowoltaiczna ma bardzo niski próg startowy. Dlatego produkuje energię zawsze wtedy kiedy jest jasno.

2

System fotowoltaiczny, który jest źródłem energii składa się z paneli fotowoltaicznych, inwertera, liczników zużycia i produkcji energii i okablowania.

3

Zakład energetyczny wymienia na swój koszt licznik na dwukierunkowy. Już od pierwszego dnia przyłączenia do sieci możesz magazynować energię i odbierać ją kiedy potrzebujesz w wysokości 80%.

Dlaczego warto nam zaufać?

Sprawdzone podzespoły

Własne brygady monterskie

Monitoring instalacji 365 dni w roku