Instalacje fotowoltaiczne
Stacje ładowania
Carporty

Uniezależnij się od rosnących cen energii elektrycznej

System fotowoltaiczny w Twojej firmie to gwarancja odporności na podwyżki cen energii. Firmy mogą skorzystać z systemu opustów i korzystać z rozliczenia takiego jak prosumenci.

W ten sposób sieć energetyczną można traktować jako magazyn energii dla nadwyżek z systemu fotowoltaicznego.

1-50 kWp

Mikroinstalacje do 50 kWp – krótka procedura na zgłoszenie. Montaż i przyłącz możliwy w ciągu 1 miesiąca.

50-250 kWp

Instalacje fotowoltaiczne małej i średniej mocy są idealnym rozwiązaniem na obniżenie kosztów energii elektrycznej i znajdują zastosowania u różnych grup konsumentów, między innymi: budynkach rolniczych, budynkach i sklepach wielkopowierzchniowych, kościołów, parafii i dworców, halach produkcyjnych.

0,25-1+ MWp

Farmy fotowoltaiczne to doskonały, długookresowy projekt inwestycyjny. Inwestorzy poszukują inwestycji pewnych, które generują stabilne i długoterminowe zyski i zapewniają szybki zwrot z inwestycji, a farmy fotowoltaiczne są rozwiązaniem spełniającym te oczekiwania. Szybki ROI na poziomie 7 – 8 lat przy 25-letniej gwarancji to bardzo dobry rezultat.

Jako klient biznesowy, masz możliwość skorzystania z wielu opcji finansowania. Korzystając z leasingu operacyjnego lub pożyczki zapewnisz sobie większą swobodę finansową, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo energetyczne swojej firmie.

Leasing operacyjny

40-120 miesięcy

Pożyczka

12-120 miesięcy

Dlaczego warto nam zaufać?

ZINTEGROWANE PODEJŚCIE

Jako nieliczni wykonujemy całość prac projektowych, budowlanych, instalacyjnych, elektrycznych i rozruchowych zgodnie z międzynarodowymi standardami. Zapewniamy dalsze wsparcie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

DOŚWIADCZENIE

Mamy własny zespół z największym doświadczeniem w Polsce w realizacji projektów energii słonecznej, sieci elektroenergetycznych, o wszystkich poziomach trudności oraz we wszystkich strefach krajobrazowych.

Własny park maszyn – stały zespół

Własna, rozbudowana flota samochodowa oraz specjalistyczny sprzęt w połączeniu ze stałym zespołem projektantów, inżynierów i pracowników budowlanych, którzy rozwijają się rok za rokiem, gwarantują realizację Państwa inwestycji w krótkim czasie.

Najnowsze realizacje