Instalacje fotowoltaiczne
Magazyny energii
Stacje ładowania EV
Carporty

Szukasz instalacji fotowoltaicznej dla swojego domu? Dzięki fotowoltaice od Archigon staniesz się niezależnym od podwyżek cen prądu.

Dzięki firmie Archigon każdy może stać się posiadaczem własnej przydomowej instalacji fotowoltaicznej. Dostarczamy nowoczesne systemy do produkcji energii elektrycznej wszędzie tam gdzie potrzebują tego nasi Klienci, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorstwom. W naszych systemach fotowoltaicznych stosujemy jedynie sprawdzone rozwiązania i technologie gwarantujących produkcję darmowej energii przez min. 30 lat!

Masz pytania? Zamów bezpłatną konsultację

Dziękujemy za Twoją wiadomość, wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
W trakcie wysyłki wiadomości wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Instalacje fotowoltaiczne od 2009 roku

Archigon to firma wywodząca się z Tarnowa w Małopolsce, stworzona w oparciu o wiedzę i doświadczenie właścicieli oraz pracowników, którzy systematycznie od 2009 poszerzają swoją wiedzę w dziedzinie energetyki. Kierując się innowacyjnymi technologiami stale poszerza swoją ofertę produktową i oferuje projekty „pod klucz” instalacji fotowoltaicznych dla domu, instalacji fotowoltaicznych dla firm oraz farm fotowoltaicznych.

Klienci mogą skorzystać z najlepszych rozwiązań od Archigon, wybierając wykonawcę, który bezkompromisowo działa na najlepszych i sprawdzonych najlepszych i sprawdzonych komponentach instalacji fotowoltaicznych w technologiach Shingled, Half-Cut i PERC z czołówki TIER-1 oraz prestiżowych modułach Full Black o znakomitych wydajnościach.

0
Tyle lat działamy na Polskim rynku
0
Tyle farm fotowoltaicznych wybudowaliśmy
0
Tyle warte są nasze inwestycje

Archigon to dbałość o detale i bezpieczeństwo

Chcesz zacząć oszczędzać? Wybierz ekologiczne rozwiązania od Archigon, a w ciągu jednego miesiąca obniżysz rachunki za energię elektryczną w swoim domu i staniesz się niewrażliwy na podwyżki cen prądu. Wydajne i bezpieczne instalacje fotowoltaiczne wymagają rzetelnego zaprojektowania, zgłoszenia do zakładu energetycznego, projektu PPOŻ, doboru wysokiej jakości komponentów oraz profesjonalnego montażu wykonanego przez doświadczoną firmę.

Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz:

 • najwydajniejsze moduły w technologii Shingled, Half-Cut i PERC,
 • zaawansowane technologicznie i bezpieczne dzięki funkcji AFCI falowniki,
 • 100% pozytywnych opinii.

Fotowoltaika dla domu od Archigon

Chcesz zacząć oszczędzać?

Wybierz ekologiczne rozwiązania od Archigon, a w ciągu jednego miesiąca obniżysz rachunki za energię elektryczną w swoim domu i staniesz się niewrażliwy na podwyżki cen prądu. Wydajne i bezpieczne instalacje fotowoltaiczne wymagają rzetelnego zaprojektowania, zgłoszenia do zakładu energetycznego, projektu PPOŻ, doboru wysokiej jakości komponentów oraz profesjonalnego montażu wykonanego przez doświadczoną firmę.

Bezpieczeństwo Twojej instalacji fotowoltaicznej Archigon zapewnia poprzez:

 • wykonanie projektu PPOŻ i uzgodnienie go z rzeczoznawcą,
 • montaż systemu przez własne certyfikowane brygady,
 • zastosowanie oryginalnych złączek MC4,
 • pracę na sprawdzonych i bezpiecznych podzespołach,
 • montaż zgodny ze sztuką budowlaną,
 • wykonanie zdalnego podglądu pracy systemu.
Zapytaj o ofertę

Usługa Easy Pay – kredyt na fotowoltaikę

Energia ze słońca w wygodnych ratach. Oferowany przez Archigon kredyt na fotowoltaikę pozwoli Ci obniżyć jednorazowy koszt inwestycji, dzięki rozłożeniu płatności na miesięczne raty dostosowane do możliwości Twojego domowego budżetu. We współpracy z bankami przygotowaliśmy dla Cienie specjalną ofertę! Nasz kredyt pozwoli Ci zrealizować cel polegający na obniżeniu rachunków za prąd w Twoim domu, a Ty sam przyczynisz się do poprawy środowiska naturalnego.

Korzyści:

 • 0,00% prowizji banku
 • brak konieczności wpłaty własnej
 • możliwa wcześniejsza spłata
 • raty z okresem kredytowania 12-120 miesięcy
 • RRSO 4,19%
Poznaj szczegóły

Ulga termomodernizacyjna na fotowoltaikę

Z ulgi termomodernizacyjnej na fotowoltaikę może skorzystać podatnik, który jest właścicielem lub współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Odliczyć można instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Odliczenie dotyczy budynków oddanych do użytku.

Uprawnionymi do skorzystania z ulgi są podatnicy PIT, którzy płacą podatki:

 • według skali podatkowej,
 • według stawki podatku 19%,
 • według ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Warunki:

 • kwota nie może być wyższa niż 53.000,00 zł,
 • udokumentowanie wydatków fakturą VAT,
 • czas trwania projektu nie może przekroczyć 3 lat,
 • odliczeń można dokonywać przez 6 lat od końca roku podatkowego.
Poznaj szczegóły

Najwydajniejsze panele fotowoltaiczne

Z Archigon masz pewność wydajności Twojej instalacji fotowoltaicznej. W swojej ofercie posiadamy najefektywniejsze monokrystaliczne panele fotowoltaiczne w wersji standardowej oraz Premium Full Black. Każdy z oferowanych modułów fotowoltaicznych jest w najnowocześniejszych technologiach Shingled, HALF-CUT i PERC.

Opieka nad instalacją fotowoltaiczną

Każda z wykonanych przez nas instalacji fotowoltaicznych, 0 ile to możliwe, jest podpięta do bezprzewodowego monitoringu, dzięki któremu przez 365 dni w roku będziemy za Ciebie monitorować pracę systemu. Jeśli coś pójdzie nie tak, powiadomimy Cię o tym, abyś mógł oszczędzać każdego dnia. Zarówno montaż paneli słonecznych, jak i serwisowanie systemu fotowoltaicznego powierz specjalistom. Wybierz ARCHGION!