ARCHIGON rozpoczyna realizację jednego z największych w Polsce projektu budowy farm fotowoltaicznych.

W 2021 roku ma przez spółkę Archigon zostać zrealizowane na ten moment 20MW w projektach i budowie farm słonecznych. Farmy powstaną na gruntach, głównie w województwie lubelskim. Projekty i tereny od początku roku są przygotowywane do gotowości budowy. Całość prac projektowych, uzgodnieniowych, budowlanych i przyłączeniowych zostanie wykonana przez firmę Archigon. Zgodnie z harmonogramem budowa rozpocznie się jeszcze w maju. Będziemy budować, jakościowo i bez opóźnień.

Archigon od 2009 roku z sukcesem realizuje inwestycje jako wykonawca w formule EPC. W ramach obsługi inwestycji zapewniamy właściwy przebieg oraz całościową opiekę nad projektem i koordynacje prac. Inwestorzy mogą liczyć w naszej firmie na profesjonalnie zorganizowany proces projektowy u budowlany jak również wsparcie merytoryczne.

Strategia spółki to stabilny biznes i pewność inwestorów do rzetelnego wykonania inwestycji. Do 2020 roku firma Archigon już sfinalizowała budowę 28 farm słonecznych w systemie „pod klucz” jako Generalny Wykonawca. Cieszymy się więc, że zostaliśmy obdarzeni tak wielkim zaufaniem przez kolejnych inwestorów.

Oprócz zaangażowania w projekty farm fotowoltaicznych wykonujemy na szeroką skalę instalacje fotowoltaiczne dla domów i firm, ładowarki do aut elektrycznych oraz przydomowe magazyny energii.

Masz pytania? Napisz do nas! Nasi konsultanci odpowiedzą Ci tak szybko jak to możliwe.

Masz pytania? Zamów bezpłatną konsultację

Dziękujemy za Twoją wiadomość, wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
W trakcie wysyłki wiadomości wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.