Falowniki FoxESS – globalny gigant produkcji falowników i magazynów energii.

FoxESS jest światowym liderem w rozwoju inwerterów i rozwiązań do magazynowania energii. Produkty zostały zaprojektowane przez jednych z czołowych światowych ekspertów w dziedzinie inwerterów i akumulatorów. Falowniki posiadają zaawansowane funkcje w połączeniu z niezrównaną wydajnością, niezawodnością, innowacyjną technologią, ponadnormatywną wydajnością i niespotykaną dotąd na rynku żywotnością  potwierdzoną 12-letnią gwarancją  w standardzie.

Firma FoxESS należy do chińskiego giganta, Tsingshan Group spółki z listy Fortune Global 500 i największego producenta stali nierdzewnej na świecie. Chiński gigant zatrudnia ponad 56.000 pracowników, a przychody firmy ze sprzedaży w 2019 r. wyniosły 37,6 mld USD.

Grupa Tsingshan jest wizjonerskim przedsiębiorstwem działającym z sukcesem na globalnych rynkach, tworząc pełny łańcuch przemysłowy dla baterii litowo-jonowych czy rozszerzając swoją dotychczasową działalność na produkty z zakresu fotowoltaiki produkowane przez FoxESS.

Innowacyjne produkty z najdłuższą gwarancją na rynku

Obecnie głównym produktem FoxESS są falowniki jednofazowe i trójfazowe, które zostały zaprojektowane na bazie komponentów od wiodących światowych producentów. Ich innowacyjność opiera się na specjalnej konstrukcji opartej na unikatowym radiatorze i żebrach chłodzących, które są zintegrowane z obudową, poprawiając znacząco efekt chłodzenia. Pionierska konstrukcja falownika posiada znacznie większą powierzchnię odprowadzenia ciepła, która nie tylko zwiększa efekt chłodzenia, ale i zdolność transferu ciepła nawet o 30% w porównaniu do wiodących produktów innych marek.

Ponadto urządzenia też wyposażone w kondensatory elektrolityczne najlepszej światowej marki NIPPON-CHEMI-CON. Wszystkie falowniki FoxESS cechuje ponadnormatywna wydajność, niezawodność i długa żywotność.

Dzięki naturalnemu chłodzeniu, dużej tolerancji temperatury oraz braku głośnych wentylatorów, otrzymujemy cichą i pozbawioną widma awarii pracę falownika. Produkty są kompatybilne, dlatego można je integrować z systemami magazynującymi FoxESS.

12letnia gwarancja na falowniki  nowy standard na rynku

Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów do budowy urządzenia oraz zastosowaniu najlepszych komponentów światowych dostawców z listy TIER-1, FoxESS oferuje najdłuższą standardową gwarancję na polskim rynku wynoszącą 12 lat. Na chwile obecną żaden producent inwerterów fotowoltaicznych nie oferuje tak długiej gwarancji w takiej cenie. To oferta, która z pewnością spotka się z zadowoleniem inwestorów. Wielkość firmy FoxESS oraz jej ugruntowana pozycja na rynku światowym dają pewność wszystkim inwestorom, że ewentualny serwis jak i respektowanie gwarancji producenta nie będzie w żaden sposób zagrożone przez wiele lat.

Wszystkie produkty FoxESS stwarzają możliwość stałego monitorowania systemów z poziomu aplikacji mobilnej lub dedykowanej strony www, co zapewnia nieustanny podgląd dla inwestora z każdego miejsca na ziemi.

fotowoltaika_archigon_elektwonie_słoneczne_farmy_fotowoltaiczne_magazyny_energii_tarnów_nowysącz_zakopane_kraków_rzeszów_dębica

Masz pytania? Zamów bezpłatną konsultację

Dziękujemy za Twoją wiadomość, wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
W trakcie wysyłki wiadomości wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.