fbpx
biuro@archigon.pl

Przyszłość Twojego biznesu

to nowoczesna energetyka

Otrzymaj od nas merytoryczne i profesjonalne wsparcie przy projektowaniu własnej elektrowni słonecznej.

Zaufało nam już setki firm w Polsce.

Codzienne funkcjonowanie Twojego biznesu będzie tańsze już od pierwszego dnia od podłączenia instalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej.

 

OBNIŻENIE RACHUNKÓW
ZA PRĄD
MOŻLIWOŚĆ SPRZEDAŻY
NADWYŻEK ENERGII
NIEZALEŻNOŚĆ
ENERGETYCZNA I WYGODA
UNIEZALEŻNIENIE SIĘ OD
ZMIAN CEN ENERGII
EKOLOGIA I ROZWÓJ
ZAGOSPODAROWANIE
WOLNEJ PRZESTRZENI
AMORTYZACJA KOSZTÓW
INWESTYCYJNYCH
POPRAWA WIZERUNKU FIRMY

Darmowa konsultacja

Wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą i przedstawić ofertę.


Dopasuj wielkość instalacji

Moc do

50/ kW

  • Zużywasz średnio 250MWh rocznie? Czyli uwzględniając średnią cenę za 1kWh (0,65zl), płacisz rocznie za energię 163 000zł. To prawda. To dużo! Jednak dzięki rozwojowi technologii produkcji energii jesteśmy w stanie Ci pomóc oraz obniżyć Twoje rachunki do absolutnego minimum. Zapewniamy obsługę Twojej inwestycji od początku do końca!

Moc do

250/ kW

  • Ten pakiet skierowany jest do średnich i dużych firm. Zużycie na poziomie 500MWh rocznie sugeruje prężnie działający zakład. Ale czy taki nie potrzebuje oszczędności?
Moc do

1/ MW ++

  • Jeśli interesujesz się tego typu ofertą to świetnie się składa. Zbudowaliśmy takie obiekty w Jeziernej, Krupcu, Wał Rudzie oraz kilku innych lokalizacjach. A to nie koniec! Zapoznaj się z naszą ofertą, odwiedź nas lub po prostu zadzwoń.


Najnowsze realizacje

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Nasze zestawy fotowoltaiczne oparte są na elementach tylko renomowanych marek, dzięki temu ich sprawność i praca jest zawsze na najwyższym poziomie. Firmy takie jak: Solaredge, Fronius, SMA, HUAWEI, Longi Solar, EXE Solar, ASTROENERGY czy SHARP należą do najlepszych producentów w branży fotowoltaicznej. Dlatego kupując instalację fotowoltaiczną od firmy ARCHIGON, zapewniasz sobie bezawaryjną pracę instalacji przez długie lata.