fbpx
biuro@archigon.pl
Elektrownie słoneczne

zaufaj profesjonalistom

archigon-icony-fotowoltaika-dla-domu (1)

Sprawdzone podzespoły

Własne brygady monterskie

Monitoring instalacji 365 dni w roku

Atrakcyjne finansowanie

Kompleksowość

Dzięki odpowiednio dobranej mocy instalacji możemy pokryć 100% zapotrzebowania na energię elektryczną, co obniży koszty związane z zakupem prądu nawet o 90%!

Z sukcesami przekładamy nasze doświadczenie nabyte przy budowie farm fotowoltaicznych na prywatnych inwestorów, którzy chcą być niezależni energetycznie. W swojej ofercie posiadamy instalacje fotowoltaiczne dla każdego typu powierzchni. Montujemy elektrownie słoneczne wszędzie tam, gdzie potrzebują tego nasi Klienci. Pracujemy na terenie całego kraju. Dzięki dużej skali zakupowej i partnerskiej współpracy z dostawcami urządzeń topowych producentów, wschodzących w skład zestawów fotowoltaicznych możemy zaoferować Ci najbardziej optymalne i najnowocześniejsze rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb energetycznych. Największe doświadczenie na rynku, tysiące zrealizowanych projektów i rzetelna wiedza na temat aktualnych trendów w temacie odnawialnych źródeł energii sprawia, że jesteśmy czołową polską firmą realizującą elektrownie fotowoltaiczne na użytek prywatny i przemysłowy i komercyjny.

archigon icony-2_nowa

NAJWYDAJNIEJSZA TECHNOLOGIA

Efektywniejsze monokrystaliczne panele fotowoltaiczne Full Black HALF CUT PERC.

archigon icony-1_nowa

OPIEKA NAD RACHUNKAMI

Przez 365 dni w roku będziemy za Ciebie monitorować pracę instalacji. Jeśli coś pójdzie nie tak, powiadomimy Cię o tym, abyś mógł oszczędzać każdego dnia.

archigon icony-3_nowa

GWARANCJA 25 LAT

Każdy z naszych paneli fotowoltaicznych ma 25-letnią gwarancję sprawności. Coś nie działa? Przyjeżdżamy i wymieniamy!

Darmowa konsultacja

Wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą i przedstawić ofertę.


    Jak działa instalacja fotowoltaiczna:

    Zasada działania paneli fotowoltaicznych polega na tym, że ogniwa fotowoltaiczne, z których złożone są panele zamieniają energię słoneczną w energię elektryczną. Instalacja fotowoltaiczna ma bardzo niski próg startowy. Dlatego produkuje energię zawsze wtedy kiedy jest jasno.

    System fotowoltaiczny, który jest źródłem energii składa się z paneli fotowoltaicznych, inwertera, liczników zużycia i produkcji energii i okablowania.

    Zakład energetyczny wymienia na swój koszt licznik na dwukierunkowy. Już od pierwszego dnia przyłączenia do sieci możesz magazynować energię i odbierać ją kiedy potrzebujesz w wysokości 80%.