Drogi Czytelniku,

Dziękuję w imieniu swoim oraz pracowników za dotarcie na stronę internetową firmy, którą reprezentuję. Nie chcę się rozpisywać o naszych dokonaniach, od dawna już kierujemy się zasadą że pieniądze lubią ciszę. Mam natomiast dla Ciebie dwie informacje mogące usprawnić Twoje finanse ograniczając koszty, których nie jesteś wstanie uniknąć.

W toku moich i nie tylko moich przemyśleń można zauważyć, że ceny energii szczególnie w naszym kraju idą do góry. Być może to dobry znak, bo sugeruje rozwój gospodarczy i przerost krzywej podaży nad krzywą popytu, jednak oznacza to coraz większe wydatki na energię elektryczną, których na pewno nie jesteś w stanie uniknąć. Mam na to sposób. Myślę, że produkty jakie oferujemy są w stanie pomóc przynajmniej 45% społeczeństwa. Jest to instalacja fotowoltaiczna na dachu Twojego domu. Jednorazowa inwestycja może zaprocentować na lata dla Ciebie oraz Twoich najbliższych, uwalniając Cię od machiny i działań wielkich korporacji.

Drugą informacją jaką chcę przekazać, to sposób oszczędzania. Dużo się pisze oraz mówi ale nikt tego tak naprawdę nie liczy co się opłaca a co nie. Proponuję Tobie konsultację z moimi pracownikami na ten temat. Kładę olbrzymi nacisk na szkolenia, dzięki czemu mogę Ci zagwarantować możliwie najlepsze rozwiązanie Twoich problemów.
podpis.jpg
mgr inż. Daniel Drwal
Prezes zarządu Archigon sp. z o o
© 2020 ARCHIGON SP. Z O.O. - All right reserved