Instalacje fotowoltaiczne
Magazyny energii
Stacje ładowania EV
Carporty

Carporty dla domu

Carporty mogą pełnić funkcje zaawansowanych wiat fotowoltaicznych, idealnych dla osób, które chcą wykorzystać wolną przestrzeń parkingów na wytwarzanie energii elektrycznej z energii słonecznej i czerpać z nich dodatkowe korzyści.

To idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z przestrzenią przeznaczoną na parking, tj. parkingi firmowe, parkingi domowe, parkingi przed centrami handlowymi czy stacje benzynowe. Jest to produkt możliwy do adaptacji w projektach zadaszenia pojedynczych miejsc postojowych jak również parkingów wielostanowiskowych.

Carport wyposażony w stację ładowania samochodów elektrycznych, a dodatkowo magazyn energii, staje się samowystarczalnym rozwiązaniem do ładowania aut elektrycznych oraz zasilania sąsiadujących budynków.

Carporty wyróżniają się wysoką innowacyjnością i oferują wiele korzyści takich jak:

Zabezpieczenie pojazdów przed deszczem.

Zabezpieczenie pojazdów przed śniegiem.

Zabezpieczenie pojazdów przed nasłonecznieniem.

Carporty dzięki najnowszym technologiom umożliwiają rozbudowę o kolejne miejsca parkingowe, jak również świetnie sprawdzą się jako zadaszenia dla wszelkiego rodzaju otwartych przestrzeni. Wysoce zaawansowane wzornictwo, staranne wykończenie i elegancka sylwetka carportów, pozwala na uzyskanie atrakcyjnych zacienionych miejsc.

Dlaczego warto nam zaufać?

Sprawdzone podzespoły

Własne brygady monterskie

Monitoring instalacji 365 dni w roku

Atrakcyjne finansowanie

Kompleksowość

Najnowsze realizacje