Instalacje fotowoltaiczne
Stacje ładowania EV
Carporty

Carporty

Carporty mogą pełnić funkcje zaawansowanych wiat fotowoltaicznych, idealnych dla osób, które chcą wykorzystać wolną przestrzeń parkingów na wytwarzanie energii elektrycznej z energii słonecznej i czerpać z nich dodatkowe korzyści.

To idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z przestrzenią przeznaczona na parking, tj. parkingi firmowe, parkingi domowe, parkingi przed centrami handlowymi czy stacje benzynowe. Jest to produkt możliwy do adaptacji w projektach zadaszenia pojedynczych miejsc postojowych jak również parkingów wielostanowiskowych.

Carport wyposażony w stację ładowania samochodów elektrycznych, a dodatkowo magazyn energii, staje się samowystarczalnym rozwiązaniem do ładowania aut elektrycznych oraz zasilania sąsiadujących budynków.

Carporty wyróżniają się wysoką innowacyjnością i oferują wiele korzyści takich jak:

Zabezpieczenie pojazdów przed deszczem.

Zabezpieczenie pojazdów przed śniegiem.

Zabezpieczenie pojazdów przed nasłonecznieniem.

Zabezpieczenie przed wzrostem cen za energię elektryczną

Możliwość ładowania aut, które wyposażone są w silniki elektryczne.

Carporty dzięki najnowszym technologiom umożliwiają rozbudowę o kolejne miejsca parkingowe, jak również świetnie sprawdzą się jako zadaszenia dla wszelkiego rodzaju otwartych przestrzeni. Wysoce zaawansowane wzornictwo, staranne wykończenie i elegancka sylwetka carportów, pozwala na uzyskanie atrakcyjnych zacienionych miejsc.

Dlaczego warto nam zaufać?

ZINTEGROWANE PODEJŚCIE

Jako nieliczni wykonujemy całość prac projektowych, budowlanych, instalacyjnych, elektrycznych i rozruchowych zgodnie z międzynarodowymi standardami. Zapewniamy dalsze wsparcie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

DOŚWIADCZENIE

Mamy własny zespół z największym doświadczeniem w Polsce w realizacji projektów energii słonecznej, sieci elektroenergetycznych, o wszystkich poziomach trudności oraz we wszystkich strefach krajobrazowych.

Własny park maszyn – stały zespół

Własna, rozbudowana flota samochodowa oraz specjalistyczny sprzęt w połączeniu ze stałym zespołem projektantów, inżynierów i pracowników budowlanych, którzy rozwijają się rok za rokiem, gwarantują realizację Państwa inwestycji w krótkim czasie.

Jako klient biznesowy, masz możliwość skorzystania z wielu opcji finansowania. Korzystając z leasingu operacyjnego lub pożyczki zapewnisz sobie większą swobodę finansową, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo energetyczne swojej firmie.

Leasing operacyjny

40-120 miesięcy

Pożyczka

12-120 miesięcy

Najnowsze realizacje