Fotowoltaika dla Twojego domu Elektrownie słoneczne

OSZCZĘDZAJ JUŻ OD PIERWSZEGO DNIA

z własną elektrownią słoneczną

Czy wiesz że?

Nowe zasady rozliczania tzw. prosumentów to też nowe możliwości. Osoba posiadająca swoją instalację fotowolitacziną w związku z zapisami ustawy ma można powiedzieć magazyn energii GRATIS. Jak wiadomo największe obawy zawsze były o efektywność całej inwestycji, bo prąd ze słońca to prąd za dnia a co w nocy ? Do tej pory trzeba było inwestować we własne magazyny energii lub po prostu przyjąć do wiadomości, że rentowność naszej inwestycji jest mniejsza. Teraz tego problemu NIE MA . Oddajemy nadwyżki produkcji energii do sieci, a w nocy gdy nasza instalacja "śpi", my odbieramy nasz prąd z sieci.

Oszczędności

domowych wydatków, na energię elektryczną

Pełna

wygoda użytkownia, 24 godziny na dobę

Ekologia

dzięki czemu, dbasz o środowisko naturalne

Wydajność

niezależnie od pory roku

Tylko u nas możesz wybrać jakość!

logo-1.png

Jesteś za wspieraniem Polskiego Biznesu?

To dobrze, oferujemy produkt polskiego producenta jakim jest BrukBet Solar. Znakomita Polska jakość w połączeniu z szwacjarską technologią a zarazem precyzją wykonania, na pewno spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Szeroka gama produktowa sprosta każdemu.
logaa.jpg

A może interesują Cię absolutne nowości?

Takie potrzeby też jesteśmy w stanie zrealizować. W związku z dynamiką rynku oraz realizowaniem przez naszą firmę dużych inwestycji mamy podpisane umowy zE światowymi producentami paneli fotowolitaicznych takich jak: LG, SHARP, EXE SOLAR, LONGI SOLAR, JINKO, oraz REC, dla których jako jedni z nielicznych montowaliśmy panele w technologi TWIN PICK odznaczającej się ponad przeciętnym uzyskiem energii.

Napisz do nas i zapytaj o ofertę na miarę Twoich potrzeb!

© 2018 ARCHIGON SP. Z O.O. - All right reserved