Dla biznesu

Branże energetyki i odnawialnych źródeł energii to w dzisiejszych czasach jedność. Coraz więcej inwestorów bądź biznesmenów myśli nie tylko o komercyjnej produkcji prądu a o optymalizacji kosztów działalności. Zasada jest taka, im większe płacimy rachunki za prąd naszemu dostawcy energii tym większą powinniśmy mieć instalację fotowoltaiczną.

SMALL

Moc: 40 kW

Zużywasz średnio 250MWh rocznie? Czyli uwzględniając średnią cenę za 1kWh (0,65zl), płacisz rocznie za energię 163 000zł. To prawda. To dużo! Jednak dzięki rozwojowi technologii produkcji energii jesteśmy w stanie Ci pomóc oraz obniżyć Twoje rachunki do absolutnego minimum. Zapewniamy obsługę Twojej inwestycji od początku do końca!

MEDIUM

Moc: 250 kW

Ten pakiet skierowany jest do średnich i dużych firm. Zużycie na poziomie 500MWh rocznie sugeruje prężnie działający zakład. Ale czy taki nie potrzebuje oszczędności?
BIG

Moc: 750 kW

Jeśli interesujesz się tego typu ofertą to świetnie się składa. Zbudowaliśmy takie obiekty w Jeziernej, Krupcu, Wał Rudzie oraz kilku innych lokalizacjach. A to nie koniec! Zapoznaj się z naszą ofertą, odwiedź nas lub po prostu zadzwoń.


Oprócz realizacji fotowoltaicznych, realizujemy również:

Budowa sieci wysokiego napięcia

Budowa sieci wysokiego napięcia

Budowa sieci napowietrznych i kablowych średniego i niskiego napięcia

Budowa sieci napowietrznych i kablowych średniego i niskiego napięcia

Budowa stacji transformatorowych napowietrznych i wnętrzowych

Budowa stacji transformatorowych napowietrznych i wnętrzowych

Budowa przyłączy energetycznych

Budowa przyłączy energetycznych

Instalacje przemysłowe

Instalacje przemysłowe

O naszym doświadczeniu mówią nasze referencje

Nie chcemy się przechwalać naszymi dokonaniami. Sprawdźcie Państwo sami. Możemy zagwarantować profesjonalną obsługę w różnych konfiguracjach. Nasza firma to nie sam dział sprzedaży a przede wszystkim wykwalifikowani inżynierowie oraz monterzy z przynajmniej kilkuletnim stażem.  Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala wypracować adekwatnie dobrany model biznesowej współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany produkcją energii lub obniżeniem kosztów stałych swojej firmy skontaktuj się z nami. Pomożemy!
© 2018 ARCHIGON SP. Z O.O. - All right reserved